Najczęściej zadawane pytania

INTERIORIST to serwis internetowy za pośrednictwem którego, projektant wnętrz zaprojektuje dla Ciebie wybrane pomieszczenie lub pomieszczenia w określonym pakiecie spośród trzech do wyboru. Cały proces od zakupu do gotowego projektu odbywa się online, bez wychodzenia z domu. INTERIORIST to zespół doświadczonych projektantów, którzy sprawią, że ​​proces projektowania mieszkania/domu staje się niewiarygodnie łatwy i szybki. Oferujemy realizację projektów wybranych pomieszczeń zarówno w stanie deweloperskim jak i tych już zamieszkałych przez naszych klientów z rynku wtórnego.

To bardzo proste. Pierwszy krok to wybranie pomieszczenia/pomieszczeń, które chcesz z nami zaprojektować. Drugi krok to wybranie pakietu-szczegóły tutaj

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia wypełnij szczegóły projektu w ankiecie. Odpowiedz na proste pytania, do ankiety dołącz kilka zdjęć inspiracji oraz plan deweloperski z wymiarami lub jeśli nie posiadasz planu deweloperskiego, wymiary wybranego pomieszczenia wg. instrukcji tutaj. Po wypełnieniu ankiety otrzymasz na maila wstępne koncepcje swojego wnętrza, po ustaleniach naniosę zmiany/poprawki, następnie po akceptacji wyślę Ci gotowy projekt wraz ze szczegółową listą zakupów z linkami do sklepów oraz ilościami.

W INTERIORIST , w każdym z trzech pakietów, przygotujemy dla Ciebie  projekt wybranego pomieszczenia lub pomieszczeń  wraz z listą zakupową użytych w projekcie produktów zawierającą linki do sklepów oraz aktualne ceny. Całość projektu dopasowana jest do Twojego budżetu oraz stylu. To Ty decydujesz czego dokładnie potrzebujesz, wybierając pomieszczenie oraz pakiet.

Pakiet Classic zawiera przygotowanie planów aranżacji 2D oraz wizualizacji 3D pomieszczenia oraz listy zakupowej z użytymi produktami.

Pakiet Smart zawiera przygotowanie planów aranżacji 2D oraz wizualizacji 3D pomieszczenia, listy zakupowej z użytymi produktami oraz rysunkami oświetlenia/gniazdek i mebli na wymiar.

Oprócz powyższego zakresu pakiety różnią się również terminem realizacji,  kontaktem z projektantem oraz możliwością zmian. Szczegóły znajdziesz w naszej tabeli porównawczej tutaj

W INTERIORIST projektujemy takie pomieszczenia jak : salon, kuchnia, jadalnia, strefa wejściowa, sypialnia, pokój niemowlaka, pokój dziecka, gabinet, łazienka, toaleta.

Aktualnie nie projektujemy przestrzeni zewnętrznych takich jak : tarasy, balkony, ogródki jak również przestrzeni użyteczności publicznej- biura, restauracje etc.

Tak, zaprojektuję tyle pomieszczeń ile potrzebujesz. Jest to świetne rozwiązanie jeśli potrzebujesz wykończyć lub odświeżyć, jedno lub kilka pomieszczeń, bez konieczności inwestowania w projekt całego mieszkania/domu. W momencie zakupu kilku pomieszczeń w jednym czasie, zaletą jest również współpraca z tym samym projektantem, dzięki czemu uzyskamy spójny wygląd wszystkich pomieszczeń.

Tak, napisz do mnie zapytanie z planami wnętrza na mój adres mailowy: kontakt@interiorist.pl

Tak, wszystkie nasze ceny zawierają VAT.

Wysokość budżetu jest kwestią indywidualną, natomiast bazując na naszym doświadczeniu, minimalnym budżetem w którym możemy wykonać znaczącą poprawę wizualną pomieszczenia bez konieczności generalnego remontu, zakupu mebli na zamówienie, bazując tylko na dodatkach oraz przemalowaniu ścian i meblach ruchomych. Przyjęłam kwotę od 1500zł* na pomieszczenie.

*podana cena jest orientacyjna

Kontakt z projektantem jest możliwy po zakupie pakietu Classic i Smart. W pakiecie Classic użytkownik posiada kontakt z projektantem za pośrednictwem wiadomości e-mail, natomiast w pakiecie Smart może odbyć jedną godzinną rozmowę online za pośrednictwem platformy zoom.

Tak, wystarczy, że po zakupie pakietu, przy wypełnieniu ankiety projektowej, dołączysz plan deweloperski z aranżacją oraz wymiarami.

Tak, przy mieszkaniu w stanie deweloperskim, wystarczy, że podczas wypełniania ankiety projektowej, załączysz plany branżowe od dewelopera. Przy rynku wtórnym, jeżeli nie posiadasz aktualnych planów z wymiarami, dokonaj pomiarów wg. Naszej instrukcji i dołącz zdjęcie w ankiecie projektowej.

Nie masz obowiązku kupowania wszystkich elementów z otrzymanej listy zakupowej. Decyzja należy do Ciebie. Jeżeli cena za wybrany produkt wydaje Ci się zbyt wysoka, możesz wybrać inny dostępny zamiennik, ale pamiętaj że finalna realizacja może odbiegać od przekazanego projektu.

Ze względu na możliwe wycofanie proponowanych w liście zakupowej produktów, zalecamy przystąpienie do projektu najwcześniej 3 miesiące przed odbiorem mieszkania, jeżeli Twoje mieszkanie/dom jest w trakcie budowy i posiadasz plany z wymiarami od dewelopera.

Pakiet Classic i wykonanie wizualizacji 3D, zakłada czas realizacji do 8 dni roboczych. Jeżeli dysponujesz większą ilością czasu i potrzebujesz projektu z wizualizacją 3D oraz planami oświetlenia/gniazdek i mebli na wymiar, wybierz pakiet Smart, którego czas realizacji wynosi do 10 dni roboczych.

Tak, możemy uwzględnić wybrane, posiadane przez Ciebie elementy wystroju w Twoim projekcie. Po zakupie pakietu poprosimy Cię o wypełnienie ankiety projektowej, w której zawrzesz najważniejsze informacje dot. pomieszczenia oraz dodasz zdjęcia. Prosimy jednak mieć na uwadze, że posiadane przez Ciebie elementy wystroju, które uwzględnimy, w formie obiektów na wizualizacji 3D, nie będą identyczne lecz zbliżone formą i kolorem do tych, które posiadasz.

Tak, w tej sytuacji należy zamówić projekt salonu oraz kuchni. Dzięki temu stworzymy jeden wspólny projekt tak aby wszystko ze sobą dobrze współgrało.

Masz pytania?

Napisz do nas!
Pomożemy wybrać Ci najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj branżowe newsy, informacje o promocjach oraz przydatne wskazówki i porady wnętrzarskie.