Poznajcie Interiorist

Znacie ten moment kiedy przychodzi czas na kupno domu, czy mieszkania lub po prostu znudził nam się aktualny wystrój wnętrza ? Wówczas stajemy przed dużym wyzwaniem jakim jest jego wykończenie czy odświeżenie tak aby ostatecznie spędzać czas w wymarzonej przestrzeni, w której będziemy się świetnie czuć.

Większość z nas na pewno może przyznać się, że spędziło niezliczone ilości godzin scrollując tablice Pinteresta w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów, jak urządzić swoje wymarzone M.

Przeglądanie wszystkich pięknych wnętrz i dodatków, z początku może wydawać się bardzo przyjemną formą relaksu, jednak gdy przychodzi czas podjęcia decyzji oraz dobrania konkretnych materiałów i kolorów, toniemy w ilościach polubionych zdjęć i nie możemy zdecydować się na konkretne produkty.

Wtedy z pomocą przychodzimy My 🙂

Dziś z dumą przedstawiamy naszą nową firmę INTERIORIST, która powstała z myślą o Was.

INTERIORIST to grupa doświadczonych projektantów wnętrz, która zaprojektuje dla Ciebie wybrane pomieszczenie w Twoim domu.

Dla przykładu:

Kupiłeś mieszkanie w standardzie deweloperskim i potrzebujesz pomocy w urządzeniu kuchni i łazienki albo znudził Ci się wystrój Twojej sypialni czy salonu i marzysz o pięknym wnętrzu rodem z Pinteresta ale nie wiesz jak odpowiednio dobrać meble i dodatki lub może niedługo powiększy Ci się rodzina i potrzebujesz wygospodarować kącik/ pokój dla nowego członka rodziny.

Co jeśli moglibyście przełożyć swoje oczekiwania i inspiracje w realną przestrzeń i to bez zbędnego przeszukiwania całego Internetu czy sklepów, w dodatku w krótkim czasie, bez wychodzenia z domu.

Sprawdź jak to działa?

Krok 1.Wybierasz pomieszczenie, które chcesz abyśmy dla Ciebie zaprojektowali
Krok 2. Wybierasz pakiet, w zależności od potrzeb i budżetu,
poniżej przedstawiono zakres pakietów w tabeli porównawczej:

Sprawdź co otrzymasz w danym pakiecie?

PAKIET QUICK

PAKIET CLASSIC

PAKIET SMART

Krok 3. Po wybraniu pomieszczeniu i pakietu, składasz zamówienie, wypełniając poniższe dane.
Możesz wybrać czy zamawiasz projekt jako osoba prywatna, czy firma.
Nie zapomnij zapoznać się z naszym Regulaminem i Polityką Prywatności.
Krok 4.Po opłaceniu zamówienia, na Twój adres e-mail prześlemy potwierdzenie wraz z ANKIETĄ do wypełnienia, niezbędną do przygotowania projektu( w przypadku nie otrzymania wiadomości, sprawdź folder SPAM i przenieś wiadomość do głównej skrzynki).

Krok 5. Wypełnij ankietę przesłaną z potwierdzeniem zamówienia na Twój adres e-mail.

Krok 6. Zwymiaruj swoje pomieszczenie wg. naszej instrukcji.
http://interiorist.pl/wymiarowanie-pomieszczenia/ lub jeśli posiadasz plany od dewelopera dołącz je do Ankiety.

Krok 7. Otrzymaj gotowy projekt wraz z listą mebli i dodatków, potrzebnych do metamorfozy na Twój adres e-mail.

Co nas wyróżnia?

Jeśli marzysz o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu, ale nie wiesz od czego zacząć,

Wybierz pomieszczenie, które mamy dla Ciebie zaprojektować i otrzymaj gotowy projekt z listą mebli i dodatków bez wychodzenia z domu.

Similar Posts