O mnie

INTERIORIST to koncepcja projektowania wnętrz online, która zrodziła się w mojej głowie, gdy byłam w ciąży. Od kiedy rozpoczęłam przygodę z projektowaniem prawie 10 lat temu, zawsze marzyłam o stworzeniu czegoś prostego, a zarazem wyjątkowego i dostępnego dla każdego niezależnie od budżetu. Moim celem jest zapewnienie możliwości pięknego i wygodnego mieszkania, tworząc przy tym trwałą przestrzeń, wykorzystując wysokiej jakości materiały, ale bez konieczności wydawania fortuny. Ta wizja wynika z mojej pasji do pięknych, funkcjonalnych wnętrz oraz potrzeby pracy z dowolnego miejsca na świecie, aby móc czerpać inspiracje z designu podczas podróży i jednocześnie spędzać więcej czasu z rodziną.

Od 2023 roku pod marką INTERIORIST przygotowałam już ponad 150 projektów wnętrz online, obejmujących różne style dla klientów z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Kanady.

Proces zamówienia projektu jest bardzo prosty: wystarczy wybrać pomieszczenie i pakiet, złożyć zamówienie w moim sklepie, wypełnić ankietę, a ja w krótkim czasie dostarczę projekt oraz listę zakupową z konkretnymi produktami i linkami do sklepów.

W mojej ofercie znajdziesz konsultacje, wizualizacje pojedynczych pomieszczeń wraz z listą zakupów, jak również kompleksowe projekty całych domów i mieszkań.

Dobrze czuję się we wnętrzach w stylu Modern Classic czy Modern Farmhouse z dużą ilością drewna, roślin i naturalnych materiałów. Uwielbiam bawić się teksturami i stawiam na jasne kolory takie jak złamana biel czy szary beż, przełamane dodatkami w zależności od sezonu.

Moje motto brzmi „mniej znaczy więcej”.

Zawsze wychodzę z założenia, że baza wnętrza powinna być delikatnym, neutralnym tłem dla dodatków, które można zmieniać w zależności od sezonu czy pory roku.

Stawiam na tekstylia dobrej jakości i o dobrym składzie. We wnętrzach uwielbiam wszelkiego rodzaju dodatki, które wprowadzają miły i przytulny klimat, między innymi: pufy, fotele, poduszki,narzuty, koce, dywany,zasłony czy rolety rzymskie, lampy stołowe i podłogowe, kinkiety, świece. Chcę pomagać tworzyć wnętrza, które nie tylko prezentują się estetycznie, ale również oferują komfortowy styl życia na lata, przy jednoczesnym utrzymaniu rozsądnego budżetu i korzystaniu z wysokiej jakości materiałów.

Uważam, że każdy zasługuje na mieszkanie w pięknej i funkcjonalnej przestrzeni, niezależnie od swoich zasobów finansowych.

Zajrzyj za kulisy i nie przegap wnętrzarskich porad i inspiracji.
Dołącz do mojej społeczności na Instagramie/Facebooku

Sylwia Myszkowska -Architekt wnętrz

Co mnie wyróżnia?